DLACZEGO MÓJ BLOG?

Stomatologia

Moim marzeniem jest, aby otaczały nas tylko piękne, zdrowe i radosne uśmiechy. Bycie ich bezpośrednim oraz pośrednim kreatorem jest dla mnie największą nagrodą oraz spełnieniem.

Postanowiłam zmienić stereotypowe postrzeganie dentysty. Wyeliminować strach przed leczeniem i rozwiać wszelkie wątpliwości powstrzymujące pacjentów przed podjęciem leczenia. Postaram się ocieplić wyobrażenia o wizycie u stomatologa i zachęcić wszystkich do dbania o zdrowie jamy ustnej.

Na moim blogu przedstawię odpowiedzi na najczęściej nurtujące pacjentów pytania oraz wyjaśnię przyczyny chorób i najlepsze alternatywy leczenia współczesnej medycyny. 

Już teraz bardzo dziękuję za wszystkie piękne słowa, które otrzymałam od moich pacjentów oraz osób, którym udało mi się pomóc dzięki przekazanej poprzez blog wiedzy! Dziękuję za okazane mi zaufanie i słowa wsparcia, czuję olbrzymią satysfakcję, a także mobilizację do dalszej pracy i rozwoju. 

Mój blog ma służyć radości w posiadaniu jeszcze piękniejszego uśmiechu oraz lepszego zdrowia i samopoczucia.

STUDIA STOMATOLOGICZNE

Studia w języku angielskim dały mi szansę doskonalenia wiedzy na całym świecie. Fascynują mnie możliwości i technologie współczesnej stomatologii, które sumiennie wprowadzam w kunszt swojej pracy. Podążając z duchem nowoczesnej stomatologii urzeczona czekam czym nowym mnie zaskoczy.

Jestem osobą, która swoją pracę traktuje bardzo odpowiedzialnie, a można nawet powiedzieć, że ambicjonalnie. Szukam coraz większych wyzwań, które uczą mnie kreatywnego myślenia, pokory i cierpliwości oraz fascynują i pozwalają znajdować najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Każdą współpracę z pacjentem traktuję wybitnie indywidualnie oraz staram się zarażać optymizmem i nadzieją.

Moim zdaniem nie ma rzeczy niemożliwych. Niesienie pomocy nie tylko jest dla mnie czystą przyjemnością, ale również wielką, odpowiedzialną sztuką i każdorazowym sprawdzianem moich umiejętności.

maska-chirurgiczna-stomatologiczna

Jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi poczynaniami, zapraszam również do śledzenia mnie na Facebooku czy Instagramie.

©2016-2020 superdentystka.pl

najlepsze blogi

udostępnianie treści dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do superdentystka.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?